Prekių kategorijos
Informacija užsakovui

Solo - sausa valomoji kempinėlė makiažo šepetėlių spalvai nuimti

-75% Solo - sausa valomoji kempinėlė makiažo šepetėlių spalvai nuimti
Peržiūrėta: 7953 Gamintojas: Veramona
Kodas: Vera_SOLO_863151000011
Prekyboje: Taip
40,00 EUR 9,99 EUR be PVM: 8,26 EUR
Kiekis: Į krepšelį

Veramona (JAV) - tai unikalios technologijos dėka sukurta valomoji kempinėlė, kuri leidžia per kelias sekundes išvalyti jūsų šepetėlį ir akimirksniu galite naudoti visiškai kitą spalvą.

Jūsų šepetėlis išlieka sausas, švarus ir nepakitusios formos.

Nelieka visiškai jokių buvusios spalvos likučių. Profesionalams tai produktas leisiantis atsisakyti šepetėlių valymo skysčių, bei šampūnų ir atėjus vis naujam klientui akmirksniu išvalyti visus šepetėlius. Tai priduoda darbui profesionalumo, apsaugo nuo netobulumų, bei klaidų sumaišius šepetukus. O individualiems klientams tai sutaupo lėšas, kadangi galima atlikti nepriekaištingą makiažą vos vieno ar keleto šepetėlių pagalba.

Unikalios technologijos dėka ši kempinėlė tarnaus jūsų darbe ypatingai ilgai, o esant poreikiui ar jau susidėvėjus, ją galima pakeisti ,,Veramona pakeičiamąja kempinėle’’.   Naudojimas:  tiesiog panaudojus tam tikra spalvą, perbraukite šepetėlį per Veramona kempinėlę ir jis taps švarus. Galima naudoti abi kempinėlės puses. Kai Veramona kempinėlė tampa nebešvari, ją reikia išplauti su muilu arba šampūnu. Kempinėlei susidėvėjus, ją galima pakeisti ,,Veramona pakeičiamąja kempinėle’’.                                 

Nėra atsiliepimų.

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas:

Įvertinimas: Galėtų būti geresnė           Prekė puiki

Įveskite kodą, kurį matote paveiksliuke (apsauga nuo spam):