Privatumo politika

UAB "Monostilius" privatumo politika:

Asmeninių duomenų kaupimas

Asmeniniai duomenys - tai informacija, kuri leidžia identifikuoti vartotoją, pvz.: vardas, adresas, e. paštas ar pašto indeksas. UAB ”Monostilius” nerenka asmeninių duomenų apie Jus, išskyrus tuos atvejus, kai Jūs patys juos pateikiate (t.y. kai užsisakote mūsų gaminius, prenumeruojate naujienas).

Asmeninių duomenų naudojimas ir atskleidimas

Asmeninius Jūsų duomenis UAB ”Monostilius” naudoja tik išskirtiniais techniniais svetainės administravimo tikslais, kad būtų galima suteikti prieigą klientams prie tam tikros informacijos arba susisiekti su klientu. UAB ”Monostilius” neperduos Jūsų asmeninių duomenų tretiesiems asmenims komerciniais ar reklamos tikslais. Jei nenorėsite, mes nesiųsime Jums e. naujienų, išskyrus su Jūsų užsakymu susijusią informaciją, kurią Jums būtina žinoti.

 Pasirinkimo laisvė

Jūs patys sprendžiate, kokius savo duomenis atskleisti mūsų įmonei. Nutarę neatskleisti savo duomenų, Jūs prarandate galimybę naudotis kai kuriais svetainės ištekliais. Vartotojai, nusprendę neužsisakyti nemokamų e. naujienų, negaus informacijos apie nuolaidas ir kitos svarbios informacijos, kurią siunčia svetainės administratorius.

Saugumas

UAB ”Monostilius” imasi visų priemonių, kad apsaugotų Jūsų asmeninius duomenis. Jūsų duomenys yra apsaugoti nuo praradimo, sunaikinimo, klastojimo, neteisėto naudojimo ir prieigos.