Prekių kategorijos
Informacija užsakovui

Nailner pieštukas nagų grybeliui gydyti 2 in 1 4 ml DOVANOSIME , nupirkus prekių už 40 ir daugiau Eur , kupono kodas Nailner

Nailner pieštukas nagų grybeliui gydyti 2 in 1 4 ml DOVANOSIME , nupirkus prekių už 40 ir daugiau Eur , kupono kodas  Nailner
Peržiūrėta: 176 Kodas: Nailner 2 in 1 FREE
Prekyboje: Taip
21,99 EUR be PVM: 18,17 EUR
Kiekis: Į krepšelį

Nailner formulės efektyviai gydo ir užkerta kelią grybelinei nagų infekcijai.

Unikali pernešimo sistema leidžia komponentams visiškai prisotinti nagą ir kovoti su grybeliu iš pagrindų – jos pakeičia nago aplinką, kuri tampa nebepalanki grybeliui.
Apsaugo naujai ataugusi nagą nuo infekcijos.

Nailner pieštukas 2 IN 1 ne tik gydo nagų grybelį, bet ir greičiau pašviesina infekcijos pažeistą nagą. Papildoma šviesinamoji medžiaga leidžia nagui atgauti dailesnę išvaizdą vos per 7 dienas.

Nailner pieštuko 2 IN 1 nuo nagų grybelio naudojimas

Kaskart prieš naudodami priemonę nuvalykite nagą ir pašalinkite laką. Prieš naudojant priemonę nago nereikia dildyti. Pirmąsias keturias savaites priemonę naudokite du kartus per diena. Kai vietoj pažeisto nago ataugs sveikai atrodantis, priemone naudokite karta per dieną. Tirpalu reikia tepti visą nago paviršių, įskaitant priekinio krašto apatinę dalį. Prieš uždengdami nagą (apsimaudami kojines, batus ar pirštines), leiskite tirpalui nudžiūti 1-2 minutes. Po 4 savaičių galima pradėti priemonę naudoti tik vieną kartą per dieną, kol užkrėsta nago dalis nuaugs. Kaskart panaudoję priemonę pėdų kelias valandas neplaukite. Tepant priemonę nereikia papildomai spausti. Kaskart panaudoję priemonę tvirtai uždarykite buteliuko dangtelį. Nailner pieštuko 2 IN 1 talpykloje esančio tirpalo pakanka maždaug 400 kartų. Nailner pieštuką taip pat galima naudoti kaip prevencinę priemonę. Norėdami užkirsti kelią grybelinei infekcijai, nagus Nailner tepkite vieną kartą per dieną.

Įspėjimai ir kontraindikacijos:
Tik išoriniam naudojimui. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Venkite sąlyčio su akimis ar gleivine. Patekus į akis, kruopščiai skalaukite vandeniu kelias minutes. Jeigu būklė išlieka nepakitusi arba pablogėja, pasitarkite su gydytoju. Patepus pažeistą odą, gali sukelti sudirgimą. Panaudoję priemonę, pateptą vietą saugokite nuo saulės spindulių. Atsiradus alerginei reakcijai ar sudirgimui, nutraukite naudojimą ir kreipkitės į medikus. Priemonės nenaudokite, jeigu esate alergiški kuriam nors komponentui. Jeigu sergate diabetu arba kenčiate dėl sutrikusios kraujo apytakos, pasitarkite su gydytoju.

Laikymas:
Laikyti kambario temperatūroje. Degus. Vengti įkvėpti.

Daugiau informacijos apie grybelines nagų infekcijos priežastis, požymius ir prevencija bei Nailner liniją rasite apsilankę www.nailner.com.

Nailner pieštuko 2 IN 1 sudėtis

Etilo laktatas, glicerolis, vanduo, pieno rūgštis, rezacetofenonas, citrinų rūgštis.

Nėra atsiliepimų.

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas:

Įvertinimas: Galėtų būti geresnė           Prekė puiki

Įveskite kodą, kurį matote paveiksliuke (apsauga nuo spam):