Prekių kategorijos
Informacija užsakovui

Veramona(JAV) - unikalios technologijos priemonė išvalyti makiažo šepetėliams

Veramona(JAV) - unikalios technologijos priemonė išvalyti makiažo šepetėliams

Tai produktas sukėlęs tikrą revoliuciją makiažo specialistų pasaulyje! Jungtinėse Amerikos Valstijose jis   pelnė didžiausią pripažinimą ir kartą pabandžius, žymiausi grimo dailininkai ir specialistai  tiesiog neįsivaizduoja savo darbo be jo. Tokie makiažo virtuozai, kaip 3 kartus tapęs pasaulio visažo čempionas ,,World Champion Facialist’’ Brian Champagne, Angel Merino, Sonia Kardashian, Kenya Esqueda ir daugelis kitų, dirbantys su garsiausiomis kino ir muzikos industrijos žvaigzdėmis, pristato šį produktą kaip nepakeičiamą savo darbo įrankį.

Veramona (JAV) - tai unikalios technologijos dėka sukurta valomoji kempinėlė, kuri leidžia per kelias sekundes išvalyti jūsų šepetėlį ir akimirksniu galite naudoti visiškai kitą spalvą. Jūsų šepetėlis išlieka sausas, švarus ir nepakitusios formos. Nelieka visiškai jokių buvusios spalvos likučių. Profesionalams tai produktas leisiantis atsisakyti šepetėlių valymo skysčių, bei šampūnų ir atėjus vis naujam klientui akmirksniu išvalyti visus šepetėlius. Tai priduoda darbui profesionalumo, apsaugo nuo netobulumų, bei klaidų sumaišius šepetukus. O individualiems klientams tai sutaupo lėšas, kadangi galima atlikti nepriekaištingą makiažą vos vieno ar keleto šepetėlių pagalba. Unikalios technologijos dėka ši kempinėlė tarnaus jūsų darbe ypatingai ilgai, o esant poreikiui ar jau susidėvėjus, ją galima pakeisti ,,Veramona pakeičiamąja kempinėle’’.

Naudojimas:  tiesiog panaudojus tam tikra spalvą, perbraukite šepetėlį per Veramona kempinėlę ir jis taps švarus. Galima naudoti abi kempinėlės puses. Kai Veramona kempinėlė tampa nebešvari, ją reikia išplauti su muilu arba šampūnu. Kempinėlei susidėvėjus, ją galima pakeisti ,,Veramona pakeičiamąja kempinėle’’.

Rodyti:
Rikiuoti pagal:
-Solo - sausa valomoji kempinėlė makiažo šepetėlių spalvai nuimti -75%
Veramona (JAV) - tai unikalios technologijos dėka sukurta valomoji kempinėlė, kuri leidžia per kelia..
40,00 EUR 9,99 EUR be PVM: 8,26 EUR